Milí příznivci a fanoušci našeho divadla a divadla utlačovaných obecně, vítáme vás v novém roce 2019!
A rovnou si vás dovolujeme pozvat na reprízu představení MATKA, které se uskuteční 16. ledna v Altě. Po představení proběhne debata o příčinách vzniku a koncepci ukončování bezdomovectví.

Středa 16. ledna 2019 v 17:00 až 20:00

KAJ MIRO THAN / KDE JE MÉ MÍSTO

Zveme vás na premiéru našeho nového představení divadla utlačovaných, které tentokrát čerpá ze životních zkušeností starší romské generace.

/Olga Fečová, Ladislav Goral, Dana Dubjelová, Jan Rosenberg, Renata Cinová, Marcela Surmajová, Dana Hrušková a Erika Pilátová/

// Anotace //
Věra je velmi schopná terénní pracovnice, rychle a efektivně pomáhá řadě svých klientů a je nejen mezi nimi známa svým vřelým laskavým přístupem. Jak se ale její neromské okolí vyrovná s jejími pracovními metodami, které považuje za nestandardní, zvláště když je díky nim Věra ve své profesi úspěšná? A jak se vyrovná s dalšími odlišnostmi, které přirozeně přináší Věřin život v romské rodině a komunitě? A co na to sousedky z baráku?!?
Odpovědi na tyto i další otázky dá představení divadla utlačovaných, které vzniklo se skupinou Romů a Romek starších 40 let.

// Po představení následuje již tradiční vánoční večírek ARA ART plný hudby, tance, jídla a pití //

sobota v 19:00 až 23:59